| Bosznic a întrebat:

Salut, am instalat ceva dubios și acum îmi apare la notificări o iconiță cu numele "experimental webview features actives" și când intru acolo îmi apare un titlu mare numit WARNING: EXPERIMENTAL FEATURES AHEAD! Si dupa acest mesaj By enabling these features, you could lose app data or compromise your security or privacy. Enabled features apply to WebViews across all apps on the device. Cred că am luat un virus, știe cineva cum îl pot elimina?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Nu e nici un virus, relaxeaza-te;)

Ai activat functionalitatile experimentale in Google Chrome:

https://www.geeksforgeeks.org/what-are-chrome-flags-or-experiments/

Vezi mai la sfarsit cum poti face Reset All si gata.

4 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Malwarebytes si scanezi tot pc-ul cu varianta trial.

| DonMoldo a răspuns:

Nu se elimina asa usor un virus recomandat ar fi sa dai o reinsalare de windows.

| Bosznic explică:

Mulțumesc tuturor celor care au răspuns la întrebare, dar am rezolvat cu un tutorial de pe YouTube eram pe android