| madalin28 a întrebat:

Salut.Am instalat Codeblocks si orice problema as scrie dupa ce o compileaza imi apare o fereastra(Daca vreau sa salvez modificarile facute)si se restarteaza laptopul.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Spinu_Alexantru_1999 a răspuns:

Salut sun in clasa xi la mate info si folosesc tot codeblocks ...cred c la tine e o problema de soft la sistemul de operare si cel mai indicat ar fi sa-ti reinstalezi windows-ul iar daca se repeta proble mai bine ii faci un control la un service