| VladVladutz23 a întrebat:

Am instalat de curand BitDefender Total Security Trial si nu stiu sigur daca este 2013 sau 2014 de vreme ce il am de ceva timp pe un stick. Imi puteti spune cum pot afla acest lucru?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu are importanță. În momentul în care și-a făcut update, este automat adus la zi.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu am acest pachet de securitate, dar îți pot spune că mai la toate serviciile software, programe, versiunea se găsește alături de anul publicării, de obicei la pagina "About" (despre). Probabil o sa o găsești acolo sau in pagina cu setări a pachetului de securitate. Cum este la Avast, de exemplu. Este la setări, la categoria "Actualizare".