| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

Salut ..am instalat windows 7 da nu imi apare local area connection si nu imi merge nici internetu faca local area connection stiti de unde as putea descarca driverul? pls help me funda +vot

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

De pe site-ul producatorului. Trebuia sa-l descarci inainte.

| AlexNet74 a răspuns:

Pai daca e piratat download-ad, posibil sa nu fie componentele cu networkul deci nu poate fii instalat daca nu era component pe CD-ul de windows, daca nu e piratat intra pe Microsoft si trimite un report