| EdyEdyson a întrebat:

Salut, am instalat windows 7 si imi arata ca are driverul de sunet instalat si daca intru pe Youtube imi arata ca, canta dar nu se aude nimica pe boxe. Ce trebuie sa ii fac am instalat si realtek si degeaba.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pune casti vezi se aude ceva simplu

| K0sti a răspuns:

Pai de unde stii ca e Realtek si nu altceva?

| dannyel86 a răspuns:

Ori boxele nu sunt conectate cum trebuie la unitate (verifica porturile audio), ori boxele sunt defecte. Pune boxele la un alt sistem, pentru teste, dar intai verifica porturile audio din unitate (fata si/sau spate, dupa caz).
Sunetul poate fi oprit si din Windows, dar asta e ultima grija. Asigura-te, totusi, inca o data, ca driverul audio e corect instalat.

| gelu1970 a răspuns:

Edyson, schimba acest nick sau pune capul la contributie. daca ai instalat un sistem operativ ar trebui sa stii si sa ii dai sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai driverul de la mufa boxelor. Descarci driver bosters, scanezi cu el si dai update la tot ce gaseste vechi sau cu semnul (!).