| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Salut, am intampinat de mai mult timp o problema cu Windows Update, am incercat mai multe solutii sa o repar dar pana la urma am decis sa apelez la un sfat din partea voastra, cand incerc sa dau Check Updates imi zice ca nu merge si sa dau restart la pc, dau restart si nimic, am incercat toate programele de la Microsoft pentru reparat, mentionez ca nici de la Microsoft net.framework 4+ nu merge absolut nimic de instalat, am avut inainte windows 7 home premium care era cd original,(avea 32 biti si nu puteam sa joc ce voiam) apoi am trecut pe un windows 7 ultimate crackuit cu 64 biti. Aceeasi problema in ambele situatii, nu stiu ce e de facut. Ma gandesc ca daca reinstalez windowsu din nou imi va face la fel, va cer sfatul si sper ca doar cei care va pricepeti bine sa ma ajutati cu un raspuns sigur. Il am de un an, nu am avut alte probleme in afara de Windows Update. Multumesc mult, ofer funda pentru cel mai folositor raspuns.

13 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si ce faci cu Windows Update? Nu se foloseste! Ai licenta?

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru K0sti):

Cum ce fac ma esti normal? Ai idee cate aplicatii nu ruleaza din cauza ca nu accepta sa instaleze Microsoft Net. Framework si astea? Daca nu stii de ce naiba mai raspunzi frate.

| K0sti a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Cand esti bolovan, e bine sa nu comentezi. Net Framework il instalezi cand vrea muschiul tau, descarcandu-l de pe net! Ai inteles, musiu KungFuDaNuStieNimic?

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru K0sti):

Ba... te rog eu nu mai raspunde din nou, TOCMAI de asta am pus intrebarea, CA NU MERGE INSTALAT MA CRETINULE, imi da nu stiu ce eroare, si cu toate cacaturile de la Microsoft pentru reparat tot n-a mers, cat de prost sa fii sa nu intelegi frate un enunt, uita-te dracu atent la intrebare, AM ZIS CLAR CA NET FRAMEWORK 4+ NU MERGE DE INSTALAT, mai baga ochii aia si prin carti ca ai uitat cum se citeste

| K0sti a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Nu merge pentru ca trebuie si versiunile anterioare instalate! Da imi pierd timpul cu tine, esti mai prost decat prevede legea!

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru K0sti):

Bai idiotule, tu ai vazut ce am scris? DIN NOU ITI ATRAG ATENTIA, E LOGIC CA-S INSTALATE, DA DE LA FRAMEWORK 4+ NU MAI MERG, Esti chiar atat de ratat? nu mai comenta ca prostul

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

SI EU AM MAI ZIS ALTCEVA IN INTREBARE BAI ANEULE, de ce nu merge windows update. Tu mi-ai zis ca nu-i bun de nimic, arunca-te dracu si nu mai fa nervi aiurea

| K0sti a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

La tine prostia a ajuns la nivel de arta! Te mai intreb o data, ai licenta? Vrei sa-ti fac o bucurie, ca sa vezi cine e idiotul?

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru K0sti):

Cum e crackuit, am bagat-o prin Windows Loader.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul happy

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru Qweerrrtttyyy):

Am mai facut asta. Daca citeai atent iti dadeai seama. La voi reinstalarea windowsului e solutia la toate...

| Qweerrrtttyyy a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Baga alt windows...

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică:

Sunt dispus sa dau si alte detalii...