| Benn12 a întrebat:

Am intâmpinat o problema azi cu microfonul de la telefon.Inainte se auzea foarte clar, avea calitate. Dintr-o data o scazut enorm calitatea, zici ca e infundat.Mentionez ca am facut recent un update la Android (dar totusi nu cred ca e de la el), aveam o aplicatie de inregistrat vocea care l-am sters. Nu stiu ce are, va rog ajutor!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reporneste l si vezi daca face la fel

| Benn12 explică (pentru CristiDinBucuresti):

L-am curatat microfonul cu periuța de dinti si se aude foarte bine! oricum mersi pentru "sfat"