| Crisisi a întrebat:

Am intampinat o problema cu computerul. Recent am dat reinstall la windows dar fara cd/stick am facut acest lucru din setarile windows. Dar dupa acest restart am observat ca tastatura nici mouse-ul nu merge dupa restart. Pot sa intru in Bios dar doar atunci merge tastatura si mouse-ul. Am incercat sa reinstalez windows-ul cu stick/cd dar nu booteaza. Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

Poti sa incerci si sa conctezi o alta tastatura si mouse sa vezi daca merge. Daca functioneza cu alta tastatura si mouse poti face update la drivere sau sa dai un troubleshoot

| Crisisi explică (pentru Gabriel9707):

Nu merge nici cu alta tastatura

| niko23 a răspuns:

Ancerca cu rufus sa ai win bun 7 e cel mai bun ancearca la alt pc laptop daca buteaza, sa nu ai hardu cu probleme