| mihairey a întrebat:

Am internet de la ilink si incerc sa ma conectez cu el pe un laptop care are windows 7, dar imi apare cand ii dau diagnose Windows can't communicate with the device or resource(primary dns server). La IPv4 l-am configurat dupa cum scrie in contract si daca ii dau obtain an IP address automatically imi face la fel.Nu am router este direct.

1 răspuns:
| Brucelee11 a răspuns:

Si eu am patit asa... dar am schimbat cu alt fir si a mers laughing