| JohnRR a întrebat:

Salut, am internet de la upc, am observat că am abonament și la smartguard din punct de vedere inutil nu folosesc asa ceva il platesc degeaba... As vrea să renunț la acel antivirus si să nu mai fie facturat. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si intrebarea care este? Tu trebuie sa te duci la punctul de reprezentanta al lor sa le spui detaliile acestea, nu noi trebuie sa o facem. Du-te la ei, spune-le ca nu mai vrei acel serviciu, faci o cerere si gata.

| darrio2007 a răspuns:

Te zgarcesti la 5 lei? Mergi la UPC si spune-le ca nu-l mai vrei. Daca asta vrei.