| ionuc13 a întrebat:

Salut,am internet de la upc fiberpower 100, si acolo scrie ca sunt viteze de download pana la 100mb/s si upload 4mb/s, dar eu am doar maxim 360kb/s viteza de download.Am incercat prin multe metode cautate pe intrenet sa imi maresc viteza, dar degeaba.De ce am asa de mica viteza de download, nici macar un clip hd pe youtube nu pot sa-l vad bine ca tot se blocheaza.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

100 mbiti - 12 megabytes. si asta e viteza maxima suportata de infrastructura nicidecum viteza garantata.

| TheSoldier a răspuns:

Instaleaza ultima versiune a driverului placii de retea.