| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am intrat pe site-ul celor de la windows,si undeva scria sa fac upgrade la windows 8, am dat incepeti acum,dupa care mi-a intrat intr-o pagina in care imi zicea ce windows sa aleg,si windows-urile erau cu plata,asa ca nu am ales nimic, deci am platit ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai introdus vreo data de plata (card bancar, paypal )? daca nu, nu aveai cum sa platesti

| vangaelis a răspuns:

Nu n-ai patit nimic

| bDaniel a răspuns:

Nu ai platit nimic tongue. Ei acolo iti cereau codul de pe card si mai multe nu? daca nu ai bagat codu cardului si ce mai iti cerea fi calm ca nu ai platit nimic! deci fi fara grije!