| razorjav a întrebat:

Am intrebare vreau sa achizitionez un televizor de la Samsung de 40"(102 cm) si are rata de 50 Hz.Credeti ca merita luat o asa diagonala cu rata de 50 Hz? http://www.emag.ro/......550K1WXBT. Va rog dati-mi opinii si nu-mi recomandati alte televizoare decat cele de la Samsung cuprinse intre 1500 si 2000 ron.Multumesc.

4 răspunsuri:
| PisicMic19 a răspuns:

Eu zic sa mai ai rabdare ca vin promotiile 50hz este rata de improspatare cam naspa ca te oboseste la ochi.tot spre led /plasma.Dar mai cauta si tu dar nu altex ca sunt circotasi. Vezi ce zic si pe forumuri de Samsung el ca marca este si de mine agreeat si cred ca prin coreea o fi facut nu prin mama china.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Nu merită să i ti i ei la 50 hz că se va vedea urit, i ati unul la 100 hz cu contrast mare dinamică si calitate super.

| AstonMartin a răspuns:

Din descrierile tv-ului cam are de toate, insa la banii aia mai bine iti iei un LED sau o Plasma.

| Alexia26 a răspuns:

Poate te uiti si aici http://100e-d.blogspot.ro/......a-139.html inainte de a cumpara.