| DanutzStanik a întrebat:

Salut, am IPhone 3G si nu stiu cum sa bag muzica, poze pe calculator sau invers. Am vazut comentarii ca IPhone-ul nu este original dar am mai bagat muzica mai demult si a mers.
Si calculatorul nu imi citeste device-ul, adica dupa ce conectez IPhone-ul la PC nu imi apare in My Computer device-ul

Dau funda!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Intra la setarile telefonului la conexiuni pc si trebuie sa iti apara undeva optiunea stocare in masa.

| DanutzStanik explică (pentru horia2012):

Da, dar cu iTunes nu pot da Sync la melodii pentru ca, calculatorul nu imi citeste IPhone-ul.

| Zoey112 a răspuns:

Pe iphonuri ai mai multe posibilitati:
-sa iti iei din itunes
- sa iti iei o aplicatie in care poti sa iti dowloadezi muzica
-intri pe net si dowloadezi de pe siteuri de mp3
-sau daca ai muzica pe comp cu cablul usb