| Cjxhhffhh a întrebat:

Salut, am iphone 7 si mi-a fost dezactivat contul de Instagram. Cand intru in Instagram imi ramane salvat contul vechi pentru a ma conecta iar cand vreau sa ma conectez la alt cont, cand apas pe conectare mi se incarca la nesfarsit. Cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca o dezinstalare/reinstalare curata a aplicatiei, cat si curatarea telefonului/browserului de cache/cookies etc. Apoi incearca sa-ti faci alt cont sau sa te conectezi din alta parte, de pe alt ip, alta cartela, telefon mobil etc.

| Cjxhhffhh explică (pentru CM7YRE):

Am incercat si tot nu merge.