| Vasile_Beny_1996 a întrebat:

Salut.Am j5 2017 ai vr sa imi achiziționeze o pereche de ochelari Samsung oculus si nu stiu dacă este compatibil?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ce are marimea telefonului cu acei ochelari? E vorba de compatibilitatea sistemelor de operare de la ambele dispozitive, măi fună.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa fie compatibile pentru ca telefonul este destul de nou. Oricum faci proba la cumpararea ochelarilor.

| Andrei_Alex_2000_QN2J a răspuns:

Pai propabil trebuie doar sa verifici marimea telefonului sa vezi pe site la specificati daca este compaibila marimea
P.S. da-mi funa

| LPCTSTR a răspuns (pentru Andrei_Alex_2000_QN2J):

Accept partea cu explicatia, dar "P.S. da-mi funa"...
Tu chiar nu intelegi ca daca vrea iti da funda, iar daca nu, nu?
Nu mai cersiti funde (ma refer la toata comunitatea), sunteti penibili.
Oricum fundele nu va ajuta la nimic, deci...

| Andrei_Alex_2000_QN2J a răspuns (pentru darrio2007):

Mai degraba esti fund dupa mine baka

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei_Alex_2000_QN2J):

Ce are marimea telefonului cu acei ochelari? E vorba de compatibilitatea sistemelor de operare de la ambele dispozitive, măi fună.

| Ivanovici1 a răspuns:

Salut, telefonul tau este compatibil cu ochelari vr! funda?