| AlinGolf4 a întrebat:

Salut,am luat de curand un stick de 8 gb am bagat muzica pe el apoi l-am bagat intr-un modulator auto dar din 25 de melodii imi citeste doar 11. De ce? Trebuie formatat stickul?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Daca iti citeste doar 25 din 11 nu e de vina sticul, in procent de 90% sunt de vina melodiile care nu merg.
Uita-te ce format sunt cele pe care le ia, apoi uitete si ce format sunt si celelalte.
Daca au acelasi format, posibil sa fie stricat altceva la ele, asa ca stergele, si descarcale iar dar de pe alt sitewinking