| Lin_Cata_1997_dPbU a întrebat:

Salut, am luat un tv LG 43lf5100, cand pornesc tvul imi arata semnul de la wifi dar cand il caut in setari nu il gasesc sa il conectez, stie cineva cum pot face?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Spune ne daca tv ul este cumparat de nou sau l ai cumparat de pe olx, intra in meniul tv ului si da la resetare setari din fabrica, acolo te va intreba daca vrei sa stergi tot continutul si tu dai ok. Tv ul este smart? Sau lcd?

| dannyel86 a răspuns:

Esti sigur ca are Wi-Fi? Pe site-ul oficial, la descriere, nu apare astfel de optiuni la Conectivitate.
Scrie seria completa a televizorului (o gasesti pe eticheta din spate). ca sa ne lamurim exact daca se poate sau nu conecta la net.

| Lin_Cata_1997_dPbU explică:

Salut, am rezolvat, tv-ul nu are wi-fi. mersi fain