| Secret2000 a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare o data dar nu mi-a rapsuns nimeni. Deci sa incep cu inceputul... Am un subwoofer LG hrt403da, a functionat perfect doar ca de la un timp cu cat dau mai tare la volum, se aude ca si cum ar fi sparta membrana un bazait urat. Problema este ca nu stiu cum sa ajung la boxa, daca desfac subwoofer-u prin spate, ajung la statie. Daca-l desfac prin fata nu este decat gaura aia de aer. Singura modalitate de a ajunge la boxa este sa dau jos acea sita care o protejaza. problema este ca nu stiu cum sa o dau jos, pot spune ca am invartito, am tras de ea. nu vrea sa se deschida. cine ma poate ajuta primeste funda!

http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_16213437.jpg

1 răspuns:
| jumbobadboy a răspuns:

Din pacate nu cred ca poti sa-i faci ceva.
Ar trebuie sa mergi la service cu el.
Sau s-ar putea ca sa fii intrat ceva mizerie la difuzor, nu sunt sigur, dar cel mai bine e sa mergi la service