| GoodLuck15 a întrebat:

Salut.
Am mai pus intrebarea asta o dar nu am primit un raspuns concret.
Problema este ca uneori cand aprind pc-ul monitorul nu se aprinde dupa isi da restart pc-ul si porneste iarasi si totul e ok.
De la ce sa fie? Ma gandeam ca e de la sursa sau placa de baza deoarece am inteles ca placa mea are unele asa zise probleme daca sta la o temperatura mai scazuta nu porneste pana nu se incalzeste putin.Nu stiu daca e adevarat eu asa am auzit.
Deci raman la intrebarea ce sa fie?
Sursa o voi schimba cat de curand dar imi e sa nu fie altceva!

10 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Tu nu ai treaba cu temperatura, verifica cablul video, altceva nu stiu ce sa zic.

Răspuns utilizator avertizat
| Frincu_Daniel_2000 a răspuns:

Poate sa fie de la placa video nu stiu

| ProBoss a răspuns:

Am aceeasi problema, uitate la placa video si curat-o s-au schimb-o, eu asa am facut si mi-a mers sau te uiti la cablurile de la pc

| GoodLuck15 explică (pentru ProBoss):

Omule cum sa o schimb tu crezi ca o placa video e 2 lei? Am un gtx 770 nu are probleme placa te asigur altfel facea figuri si in jocuri, etc.

| GoodLuck15 explică (pentru ProBoss):

Da tie cum iti facea pc-u e intrebarea? Si ce ai facut ai curatat-o sau ce?