| BosuLick96 a întrebat:

Am net la >Romtelecom- Click net si am router cu wifi dar am semnal foarte slab adica doar in casa si nici in casa nu am semnal ful desi camera este vis a vis. cum am iesit din casa a si picat. Si vecina mea are acelasi net si bate semnalul pana la mine in casa, ba chiar al ei bate si afara.
Stiti cumva cum pot mari semnalul\raza de wifi?
DAU FUNDA
Multumesc!

2 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Buna ziua,
Va rugam sa apelați 1930 gratuit din rețea si solicitati verificarea echipamentului.
Multumim

| RazvanCTC a răspuns:

Raza de wifi nu poate fi marita, recomandare mea e sa-ti cumperi alt Wifi..si nu te zgarci la pret, intra pe Link-ul pe asta..este foarte bun, mie imi bate pe o raza de 100 metri :)
http://www.altex.ro/......-wan-negru