| Maria_Karina_1997 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Aseara mi-am descarcat o aplicatie pe tableta FREELANDER. Aplicatia respectiva era ceva de genul: cum vei arata peste 20-25 de ani.Astazi am intart pe acea aplicatie si am dat sa fac o poza, dupa aceea aplicatia mi s-a oblocat si nu imi mai dadea voie sa intru sa fac poze. Camera foto imi este blocata si acum chiar daca am dezinstalat aplicatia.Cum fac sa imi deblochez camera foto? Mersi!

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Salvezi poze, etc. si revii din setari la setarile din fabrica! ai un bug in tab de care nu o sa scapi decat asa! succes!
Funda?