| GPA a întrebat:

Am nevoie de ajutor sad

Recent mi-am deschis laptop-ul pentru a-mi repara driver-ul wireless deoarece era inactiv in permanență pentru că atinsesem din greșeala cablul de încărcare iar totul s-a închis brusc.

Bun, l-am deschis astăzi că sa rezolv, dar am renunțat și i-am dat shut down. I-am scos bateria și am pus-o la loc, iar după aceea n-a funcționat absolut nimic. L-am pornit, totul mergea ok, până când a ajuns la încărcarea Windows-ului și îmi apărea Blue screen timp de 1 sec și se restart-a. Am incercat și pe celălalt Windows, deoarece am 2 Windows-uri pe același gard, dar și acela a crăpat, deși nici nu m-am atins de el. Eu umblam in windows7. Ce s-ar întâmplat? Se poate repara?

Nu merg windows-urile..., nici macar in safe mode ( Blue sc)...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici
http://www.short4free.us/youtube/best.song.ever