| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am nevoie de ajutor si urgent.am un telefon samsung s5230 care daca il inchid si repornesc se blocheaza.nu merge touchu. daca primesc un apel sau mesaj si il las cateva minute merge... e de la soft? e luat de abia 2 luni.car m'ar costa.va rog rasp urgent.maine as vrea s ma duc si sa stiu daca merita.multuemsc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge...

| Sweetmuffin a răspuns:

Am acelasi telefon si la fel face... Deblocheaza-l din butonul din dreapta si apoi iar blocheaza-l... si va merge:p