| MuresanAdelina a întrebat:

Salut! Am nevoie de ajutor urgent! Am blocat o persoana si din greseala am sters conversatiile cu persoana respectiva. Exista o modalitate sa vad iar conversatiile vechi? Va rog ajutați-mă!sad

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

La Whatsapp merge doar daca ai functia de backup pornita, il readuci la ultima data cand a facut backup, vei obtine conversatia, dar vei pierde tot ce ai discutat din acel moment de cand a facut backup pana acum. Asta daca nu si-a facut programul backup-ul intre timp, caci si-l face automat.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu mai exista nici o sansa sa recuperezi ceva ce ai sters deja, nici daca deblochezi persoana respectiva nu mai ai cum sa vezi mesajele.

| blackann a răspuns:

Despre ce aplicatie este vorba? Exista metode sa recuperezi. Dar violetta iar se baga fara sa stie despre ce vorbeste, ca asa ii place ei, pe la toate intrebarile. Daca e vorba de Facebook sau Instagram raspunde-mi si iti voi scrie pasii. Daca e vorba de whatsapp, nu cred ca mai ai cum.