| blakman007 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor VAROG.
Recent mi-am instalat windows-ul (windous 7). Totul bine si frumos pana cand am vazut ca nu am driverul video am laptop, placa video radeon hd 7470M.
Cand instalez driverul imi apare sa daur restart, dupa ce dau restart apare ca se incarca windows-ul si dupa mi se face ecranul negru dar se aude cum intra in dekstop.
Va rog ajutati-ma nu mai pot suporta deja de 1 spatamana tot caut solutii.

5 răspunsuri:
| blakman007 explică (pentru horia2012):

Frate nu auzi dupa ce instalez driverul imi spune sa dau restart ok dau restart iar dupa ce ajunge acolo une ar trebui sa apara welcome e totul negru dar se aude cum intra in dekstop

| horia2012 a răspuns (pentru blakman007):

Daca cu driver-ul din W7 (asa cum este el), merge, inseamna ca e de la driver. Macar l-ai descarcat si incercat?

| blakman007 explică (pentru horia2012):

Da l-am descacat si am incercat;((((

| horia2012 a răspuns (pentru blakman007):

Cu driver-ul din W7, dupa ce dezinstalezi driver-ul tau, merge? Chiar daca se vede mai prost.