| DanielT95 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa imi sterg un cont de pe un site cu tot ce este in el insa nu are buton de stergere. Iar administratorii nu-mi raspund la mesajele in care solicit sa imi fie sters contul. Am gasit unele site-uri care te-ar ajuta sa stergi conturi de pe diferite site-uri insa niciunul nu are in lista acel site din Romania.

Intrebarea mea este: Stie cineva vreun program / site care ma poate ajuta sa sterg acel cont? Precizez ca e pe un site din Romania.

4 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Nu se poate sterge cu un progam.
Cauta mai bine sa-l stergi, sau nu ma intra ^^, daca te deranjeaza datele schimbale.

Răspuns utilizator avertizat
| MeEdi a răspuns:

Nu,mai intra pe el si o sa vezi ca o sa te scoata de pe site daca nu mai esti activ

| DanielT95 explică:

N-am intrat o perioada lunga si tot nu s-a sters... De asta zic