| Cristiggg4 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Zilele trecute, nu am habar cum dar mi-am uitat modelul de deblocare de la telefon. Bun, am fost nevoit sa resetez din fabrica telefonul. Dupa m-am logat pe toate conturile de social-media mai putin pe Instagram. Eu aveam acea aplicatie de autentificare cu doi pasi (DuoMobile) si cand incerc sa ma conectez imi cere codul de la acea aplicatie pe care nu mai sunt logat. Poate ma ajutati voi, am incercat N moduri de a rezolva problema, de la e-mailuri la Instagram 2Fac Support care m-au pus sa trimit o poza cu mine tinand un anumit cod pe care mi l-au comunicat ei in e-mail dar dupa nu am mai primit raspuns. Nu mai sunt conectat pe niciun device cu contul de Instagram. Tin sa mentionez ca nu am niciun recovery code... Daca stiti vreo solutie, spuneti-mi. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Păi trebuia să te conectezi cu Facebook. Acum nu știu sigur dar dacă îți știi numele și gmail ul pus ești rezolvat. Apeși mi-am uitat parola și te rezolva dar dacă e ceva cu un cod mai bine nu mă bag

| Cristiggg4 explică (pentru Ionut659):

straight face Cu Facebook sunt conectat oricum

| Ionut659 a răspuns (pentru Cristiggg4):

Păi apasă conecteazăte cu Facebook

| Cristiggg4 explică (pentru Ionut659):

Nu intelegi. las-o asa