| NinaDiana a întrebat:

Am nevoie de o baterie pentru telefon si am gasit ceva pe eMag, dar e vanduta de COOLTEK. A auzit cineva de ei? A comandat cineva de la ei? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

E safe să comanzi de la ei, atât timp cât este vândut prin Emag.

| mihaidan1989 a răspuns (pentru ElSueno):

Nu e safe deloc. Eu am comandat de la ei si a venit produsul defect. Si eMag de redirectioneaza catre ei, nu au nicio treaba cu cumparaturile facute de la altii.

| mariusionut1992 a răspuns:

Cooltek - la o scurta cautare pe google am aflat ca acest cooltek de fapt a fost o firma care s-a ocupat cu consultanta pe management si acum se ocupa cu comert cu telefoane. Ma intreb oare sunt aceeasi angajati care faceau consultatii management? Pe langa asta daca ai sa intri pe site-ul lor... o sa te gandesti ca sunt ceva liceeni, la ce structura si design are. Eu nu as comanda de la ei, dar daca o sa comanzi asteptam sa ne impartasesti experienta traita cu ei.