| NinaDiana a întrebat:

Am nevoie de o baterie pentru telefon si am gasit ceva pe eMag, dar e vanduta de COOLTELK. A auzit cineva de ei? A comandat cineva de la ei? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Atentie! Folositi bateriile care corespund fiecărei mărci de telefon!

| mudokins78 a răspuns:

De ce sunteţi aşa îngrijoraţi când vine vorba de o firmă serioasă?
Da nu vă e teamă să comandaţi de pe olx, sau aliexpres.
Da! Firma respectivă este de încredere. Succes!

| CristinaCMH a răspuns:

Buna! Am comandat de foarte multe ori de pe eMag, in general telefoane si baterie. Cei cu care fac parteneriat eMag sunt de incredere, stai linistita.