| Andrey1414 a întrebat:

Am nevoie de un program care sa imi "apese" tasta Z sau ` la un interval de timp stabilit de mine dar sa repede continuu.

5 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Daca e pentru mt2 foloseste pick-up boot, culege tot de pe jos fara sa apesi nimic

| Merduo a răspuns:

Asta este pentru metin2 ro? Daca vrei iti dau un hack!; P. Face lvl singur are viteza 1000 atack 1000 alti playeri nu te pot vedea daca ai hacku deschis. Urci pe munti...NU este nici o minciuna contacteaza-ma happy

| Andrey1414 explică:

Salut.Nu vreau sa foloesc hack.

| Merduo a răspuns (pentru Andrey1414):

Hmm....eu zic ca nu o sa se intample nimic daca il folosesti pana la lvl 20...nu are cum sa te prinda happy

| Andrey1414 explică:

Cum am mai zis nu folosesc.Dar exista vre un program de genul asta?