| Cossy11 a întrebat:

Salut, am nevoie de un program prin care pot creea masini. Prin a creea ma refer la partea de design cat si la partea tehnica. Deci, ce programe exista pentru cerintele mele? Funda! )

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Prietene nu e asa de usor. trebuie sa inveti CAD ca sa modelezi in 3D. iti recomand Autocad, il poti incerca gratis 30 de zile http://www.autodesk.com/products/autodesk-autocad-lt/free-trial si iti recomand sa cauti niste tutoriale pe youtube, nu este asa de usor cum pare.