| Stef0909 a întrebat:

SAlut! Am nevoie de un raspuns foarte foarte rapid.Azi din greseala am sters niste poze foarte importante din aparatul de fotografiat, le pot recupera cumva? Aparatul este de la Canon.
FundaVOT

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Salut!

Da, se pot recupera. Poti incerca tu cu diverse programe cu care e posibil sa gasesti ce cauti:
http://www.recovermyfiles.com/
sau recuva dupa cum ti s-a raspuns ori alte programe pe care le gasesti la prima cautare pe google

Sau poti apela la cineva care se ocupa cu asta:
http://www.okazii.ro/cautare/recuperare+date.html?autoc=write

Si pentru cateva cadre o sa te intelegi la un pret destul de mic.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Nu, din pacate nu le mai poti recupera daca au fost sterse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... este imposibil așa ceva. sad

| Cris06 a răspuns:

Nu poti... scuze, dar e inposibil o data ce le-ai sters nu le poti recupera.

| ferry2323 a răspuns:

Daca pozele au fost facute pe card se pot recupera. Programul se cheama recuva.

| Stef0909 explică:

Da.Pozele au fost facute pe card.Sa va spun cum a fost: am pus cardul in calculator si vroiam sa le copii in calculator (de pe cardul aparatului pe Calculator)si in loc sa dau copy am dat DELETEstraight face.