| AlexL28 a întrebat:

Am nevoie de un screen recorder cat mai bun. Sugestii?
Vreau sa filmeze cu peste 30 fps daca se poate happy
Si normal...

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Fraps si BandiCam filmeaza bine in momentul cand dai sa inregistreze, dar necesita si un computer decent, Minim 2 GB ram si o placa video bunicica, nu stiu de cat sa spun.

3 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Fraps sau bandicam, fraps ia puțin din fps-uri, dacă ai o placă video decentă nu o să se observe happy ambele sunt bune, personal prefer Fraps

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camtasia studio pentru captura ecran, fraps pentru captura in jocuri

| ChristianS a răspuns:

Cel mai bun e bandicam si iti zic si de ce :
filmeaza screenu de buna calitate la un spati redus. are conditiile pe care le zici tu si nici nu este prea haide sa zic asa complicat :))
sper ca te-am ajutat
uite aici linkul: http://www.bandicam.com/downloads/ing/