| Liviu-radu_Dredetean_1993 a întrebat:

Salut, am nevoie de un site care sa imi dea voie sa primesc mesaje gratuite, multumesc

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Cu ajutorul site-ului : http://www.e-freesms.com/sms.php poti trimite, si primi mesaje numai national, ci si international! :)
Bft! :)

| Liviu-radu_Dredetean_1993 explică (pentru Jipa95):

Este doar pentru trimis nu si primit sms laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru Liviu-radu_Dredetean_1993):

Adica vrei gen alea 20 mesaje de la Vodafone, dar sa gasesti un site care ti le poate da?

| Liviu-radu_Dredetean_1993 explică (pentru Jipa95):

Scuze, eu sunt in luxembourg de 2 ani nu stiu ce este prin tara laughing) am nevoie de un site unde sa pot primi mesaje, am nevoie sa primesc nu sa trimit happy

| Jipa95 a răspuns (pentru Liviu-radu_Dredetean_1993):

Nu exista un asemenea site. Poate ca exista, poate ca nu. Dar de cand am eu net de cativa ani buni, nu am vazut un asemenea site!