| uniculunic a întrebat:

Salut. Am nevoie de un telefon nou care sa tina bateria mult (minim 12 ore) in timp ce inregistreaza cursurile. Asadar si memoria este o alta conditie. As vrea sa transfer inregistrarile cam odata pe saptamana cel mai devreme (daca nu mai rar). Imi puteti recomanda ceva ieftin, eventual un link catre telefon?

Actualul meu telefon are nevoie sa mut inregistrarile zilnic si bateria tine 3.4 ore in conditiile de mai sus.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De câti bani dorește domnia ta să se despartă?

| Vântulalb a răspuns:

In acest caz, mai bun ar fi un reportofon. Intereseaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o baterie externa

| FantasyBoy a răspuns:

La cca. 1000 de lei gasesti Samsung M21 cu baterie de 6000mAh, incarcare rapida si display AMOLED FHD+, numai bun pentru ce iti trebuie.

| Squads56 a răspuns:

Huawei Y7