| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie urgent de ajutor, ce pot sa folosesc nu stiu cum sa-i spun de ex:google sau mozila firifox sau cum se mai numesc. Ce mai pot folosi in afara de amigo, google si mozilla.

Deci sa vedem cine doreste fundita? Astept

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Se numeste " Browser ". Si sunt asa :

-Google Chrome
-Mozilla Firefox
-Internet Explorer ( cel de la windows )
-Safari
-Opera
-Torch
-Maxthon

Si mai sunt si altele, dar cele mai bune sunt primele 3.

| MaximClaudiu a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Tu glumesti cu internet explorer, nu? laughing))

| Vanqu1sh a răspuns (pentru MaximClaudiu):

Internet Explorerul meu din W8.1 isi face nevoile pe Chrome sau Mozilla, singurul dezavantaj care il are este faptul ca acel adblock de il instalezi nu isi face treaba. Daca stii sa folosesti un browser si ai un pc bunicel IE unge happy

| RobertMoon a răspuns (pentru MaximClaudiu):

Tu esti mic Claudiu te iei dupa toti fraierii de pe net care fac glume despre IE. Probabil tu ai windows xp care nu e compatibil cu ultima versiune de IE pe care o gasim pe Windows 8.1 sau pe site.

| MaximClaudiu a răspuns (pentru RobertMoon):

Windows 7 pentru tine, mersi...
pot la fel de bine sa imi trag ce fel de IE vrei tu, tot nu merge la fel ca si Chrome...

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Google este motor. Ce ti-a scris unul mai sus sunt browsere. Incearca unul rapid si bun: https://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php

| RobertMoon a răspuns:

Se numesc browsere. Cele mai bune si cunoscute sunt in ordinea urmatoare: Google chrome, mozilla firefox, opera browser, safari și Internet explorer versiunea 10.

| MskDesign a răspuns:

Suntem in era digitala! Pot sa cred ca nu stii ce anume inseamna un browser?

| Crusitu_Erika-Lia_1993 a răspuns:

Eu folosesc opera... paginile se incarc in 5 secunde... link -http://www.opera.com/......er/windows
Sper ca te-am ajutat... :**
Fundita?