| Socherboom10 a întrebat:

Am nevoie urgent de un răspuns. Nu prea mă pricep in domeniu, deci s-ar putea sa zic prostii sau sa nu adresez întrebarea cum se cuvine. In fine.
Deci eu am un router și 2 fire introduse în el plus cel care il ține aprins și eu vreau sa scap de acel router și să am internet direct gen din cablu conectat la PC, adică să am firele conectat la PC cred.
Cum pot sa am internet la loc fara router?

1 răspuns:
| adyxkom97 a răspuns:

Trebuie sa contactezi ISP-ul tău, pentru a scăpa de cablul care este conectat doar în router, iar apoi cablul acela intra in unitate, pentru a iti face conexiune direct de la stalp, prin cablu lan.