| IonutBT009 a întrebat:

Salut, am nevoie urgenta de ajutor, am un iphone 4s, am avut ios 8.1.3 pe el si am gasit cateva tutoriale pentru a revenii la ios 7.1.2, am folosit iTunes, bun, am descarcat ios 7.1.2, am dat actualizare cu acest ios, a mers totul ok, pana cand mi-a dat o anumita eroare la instalarea ios-ului, am ramas cu telefonul in pana, imi spune sa conectez iTunes, care e conectat, si cand dau sa restaurez inapoi imi da eroarea 3004, va rog ajutati-ma, am mare nevoie!

1 răspuns:
| Mariansss a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa aci downgrade la ios7 odata ce ti-ai bagat ios 8