| CASTRAVETE112 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor:
Am un Samsung galaxy S3 Neo si cand tin apasat pe butonul din mijloc ( sa sterg aplicatiile active) imo zice :,, com.android.systemui" s-a oprit.
Ce sa fac?
Am dat restartează telefonului, sa revină la setarile din fabrica dar nu merge.

1 răspuns:
| BogdanAndrei42 a răspuns:

Asa mi-s-a intamplat, si mie.Am acelasi telefon ca al tau, Samsung galaxy s3 neo.Foarte rar cand mai ies din aplicatii imi arata inventarul sa sterg dar in rest imi apare in continuu'.Eu decid sa mi-l vand, si sa imi iau altul, As prefera tot un Samsung, Dar creca m-as inclina spre un Huawei, Asta e alegerea ta!
SUCCES!