| mTdzek a întrebat:

Am nexus5 de 1 an jumate,nu a fost niciodata la reparatii, nu mi-a cazut nicioada. De curand, cand il porneam mi se facea ecranul gri(cu "purici" ca la televizor pentru o fractiune de secunda)apoi se stingea si trebuiea sa tin apasat lung pe butonul de pornire.
Acum cand tin apasat lung mi se face ecranul complet gri si nu se stinge, nu nimic sta asa pur si simplu si nu pot sa umblu la el.
Daca suna cineva telefonul suna dar nu pot raspunde pentru ca e ecranul cu purici si nu merge touchul. Care este problema?

1 răspuns:
| Catalinana1231 a răspuns:

Deoarece i s-a dus displeyul.Schimba-l si o sa mearga din nou.