| Voicu_Toma_2000 a întrebat:

Salut.Am niste boxe, care au amplificator separat si le conectez la calculator mereu.Sk ultima data cand le-m scos din PC ca sa conectez castile, le-am scos si cand le-am conectat din nou se aude decat un bazait ca si cum nu ar fi conecatate sau ca si cum as misca mufa.Am scos-o si am bagat-o din nou.La fel.Tin se mentionez ca folosesc un adaptor de la RCA la Jack de 3.5mm.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu se mai aude nimic decât bâzâitul de care zici, ai ceva fir întrerupt. Verifica.

| Voicu_Toma_2000 explică (pentru sierra1):

Nu prea as vrea sa tai cablul.Mai bine as cumpara altul.Adica si sa stau sa tai tot...Nu e tocmai convenabil

| sierra1 a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Corect

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cumpara alta mufa, e mufa defecta care intra in pc.

| Voicu_Toma_2000 explică (pentru MihaiNicu23):

Deocamdata merge dar luni o sa cumpar 100% una noua