| Nikolaus a întrebat:

Am niste căști Sony(anumea pentru telefon/tableta, fara microfon). Sunt casti de alea bune, de melodii cu bas si care acopera toată urechea. Problema e ca, dacă le bag in telefon merge sa ascult orice(Youtube, muzica, filme etc). Daca le bag in tableta, merge Youtube-ul, muzica dar la unele jocuri nu se aude nimic, cand vreau sa vad filme nu se aude... Si parca trebuie sa invart eu mufa aia in tableta si sa o scot partial pana se aude ceva si sa nu ma misc deloc sa se auda. De le ce poate fi? E de 3.5mm.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Incearca la pc. Vezi daca iti fac probleme. Daca nu, atunci casti 100% ok, tableta face figuri.