| ewtgwees a întrebat:

Salut,

Am niste casti cu microfon Canyon CNR-HS7, castile merg, dar microfonul nu, ceea ce este ciudat, deoarece acum 3 zile mergea, am cautat metode de a-l repara, dar tot nu merge thinking Ma puteti ajuta sa-l repar? happy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai unde nu-ti merg? fa-le o proba pe mess! Intra la Help\setup video& voice si in fereastra care se deschide faci toate reglajele pana le potrivesti (ti le-as spune eu dar difera de la sistem la sistem) Succes!

| byovydj a răspuns:

Salut
-dar ai verificat setarile de la placa de sunet pe acolo este o optinune(sau cum se numeste) prin care se opreste/porneste microfonul
-poate ca sa desfacut firu de la microfon sau nu mai este buna mufa
-ai incercat la alt pc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu nu stiu de asta la si revere cu mnb