| Anonim3177 a întrebat:

Salut, am niste casti de la Logitech cu mufa de casti jack si nu sunt conectate prin USB ( gen cablu bagat in priza ) si as dori sa-mi comanda niste casti razer krange 7.1 USB si bineinteles ca nu pot conecta usb-ul in mufa jack de la boxe dar il conectez la pc intrebarea este daca pot functiona amandoua? gen daca castile sunt conectate la pc si boxele in priza? ca am inteles ca odata trebuie sa scoti boxele si sa bagi castile si invers nu prea am inteles poate cineva sa raspunda si sa imi explice? FUNFA

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

O să funcționeze amândouă, dar dacă vrei să se auda doar o pereche de căști va trebui să dezactivezi cealaltă pereche din setări.

| Anonim3177 explică (pentru ElSueno):

Pai cum le dezactivez adica erau casti normale la 20 lei le bag in boxe nu in imitate

| Anonim3177 explică (pentru ElSueno):

Era o Porsche la 15 lei o Bagam in boxe cum dezactivez asta

| Anonim3177 explică (pentru ElSueno):

Era o Perechee la 15 lei o Bagam in boxe cum dezactivez asta