| EmyD2001 a întrebat:

Am niste casti Razer Kraken Pro. Le-am cumparat noi, a expirat garantia. In primul an a fost ok, mergea totul perfect si am Razer Surround Pro. In primul an cand intram la setari si dadeam Bass Boost la 100 castile aveau bass, dar acum nu mai merge, nu au deloc bass, nici cu Razer surround nici fara... Oare de ce? Are cineva idee? Daca exista vreo solutie, care este?

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Ai dereglat drivele, instaleaza din nou drivele daca nici asa nu merge inseamna ca a ars bass la ele