| TearsOfBlood a întrebat:

Am niste casti Sony mdr-v150 si mi s-a rupt jack-ul la ele. Stiti vreun loc prin bucuresti unde as putea sa le duc la reparat sau un loc de unde sa iau eu o mufa jack si sa o inlocuiesc singur?

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu mi-am rupt mufa la castile in-ear Samsung de la mobil. Si stiu ca mai toate castile moderne au cablul cam la fel, producatorii s-au trezit brusc la un moment dat ca vor cabluri mai subtiri.

Daca asa e cazul ma tem ca n-ai ce sa mai lipesti ca nu merge, cablurile sunt turnate de asa natura ca sunt ultra subtiri si ireparabile.