| DonMoldo a întrebat:

Salut, am niste casti wireless care nu merg conectate la calculator pentru ca nu am bluetooth pe el, intrebarea e daca imi iau un usb bluetooth https://altex.ro/......AUSBBT400/ o sa mearga sa le conectez?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Teoretic da (vezi ca și căștile să aibă tehnologie Bluetooth versiunea 4.0)

| DonMoldo explică (pentru sierra1):

Au versiunea 5.3

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DonMoldo):

Atunci ia un adaptor macar 5.0, ca la 4.0 cred ca ai standarde de transmisie audio cam rasuflate fata de 5.3. Si o sa iti consume si bateria de la casti mai repede...

| mihai69 a răspuns:

Posibil, dar nu e musai. Preferabil să faci comanda online, în caz că nu funcționează să poți da produsul retur.