| Kolors a întrebat:

Am niste electronice pe care as vrea sa le vand, intrebarea mea: Exista vreun site care cumpara? Sau sa dau la schimb.

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Pune anunturi pe tocmai.ro,mercador.ro,olx.ro cu tot ce vinzi.Sunt site-uri vizitate de milioane de oameni si cineva ti le va cumpara.Bafta!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unul de actualitate, www.tocmai.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-ti faci cont pe okazii.ro,acolo completezi datele si pui la vanzare ce ai.

| adywow a răspuns:

Incearca site-uri gen www.okazii.ro,www.mercador.ro nu ai nimic de pierdut si in plus nu esti singurul care face asta :)

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Okazii.ro reprezinta o platforma de tranzactionare online care va permite comercializarea produselor detinute. Pentru a vinde pe site-ul Okazii.ro este necesar sa detineti un cont de utilizator. El poate fi creat accesand link-ul urmator: http://www.okazii.ro/cont/creare/.

Dupa activarea contului creat pe site, produsul poate fi pus in vanzare din contul de utilizator, sectiunea "Activitate>Pune in vanzare". Anuntul poate fi inclus in categoria Standard, Instant, Mokazie. Mai multe detalii puteti afla accesand link-ul: http://ajutor.okazii.ro/vanzare/punerea-in-vanzare.

Pentru a va asigura de corectitudinea modului de introducere a unui produs pe site, va rugam sa consultati regulamentul site-ului in ceea ce priveste activitatea vanzatorului pe site: http://ajutor.okazii.ro/vanzare/reguli-pentru-vanzatori.

Primele 100 de listari de anunturi sunt gratuite, apoi se va aplica o taxa de 0.01 euro/listare. De asemenea, pentru tranzactiile incheiate cu succes (vanzarea efectiva a produsului), se percepe un comision de 2.8% din valoarea produsului comercializat. In cazul anunturilor de vanzare Autoturisme, se aplica o taxa de listare a produsului de 4.99 euro (aceasta include un pachet de promovari atat pe site-ul nostru cat si pe alte site-uri partenere), fara a se percepe comision la incheierea tranzactiei.

In cazul in care aveti nelamuriri in ceea ce priveste activitatea in cadrul contului pe care il detineti, serviciul de Asistenta Clientii Okazii.ro va sta la dispozitie pe adresa de mail suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944 de luni pana sambata intre orele 9:00-21:00.

O zi placuta,
Okazii.ro