| AndreiG11 a întrebat:

Am niște poze și clipuri pe un laptop, iar hardul începe sa îmi facă figuri.
Știri vreo platforma unde le pot urca și păstra in siguranța?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rotazi a răspuns:

Google Foto
Spațiu de stocare gratuit și organizare automată a tuturor amintirilor.
Google Foto
Spațiu de stocare gratuit și organizare automată a tuturor amintirilor.
ACCESEAZĂ GOOGLE FOTO

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google drive / foto

Bula
| Bula a răspuns:

Iti cumperi un hard disk extern, conectezi pe un port USB si copiezi pe el tot ce doresti, dupa care il poti pastra la un loc ferit.winking

| TheRealFantasy a răspuns:

Google drive, Dropbox, Onedrive, Mega, iDrive, Degoo...

Eu folosesc Google Drive pentru back-up si Onedrive pentru prezentari, documente, etc. fiindca ai optiunea sa le deschizi din site (onedrive), pdf-uri, ppt, doc, etc.

Cel mai misto ar fi varianta lui Bula totusi, daca vrei sa fii profi as recomanda sa ai un hard extern sau hard separat eventual pentru stocarea fisierelor pe care vrei doar sa le pastrezi, eventual si un VPN pentru extra siguranta.